Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek

Detail filmu

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádekHeureka Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek

Děj filmu či seriálu

Redakce

Arabela pokračuje dalšími šestadvaceti příběhy, jimiž autoři Miloš Macourek a Václav Vorlíček volně navázali na díly předchozí. Než se podařilo pokračování úspěšného seriálu napsat a natočit, uběhla řada let. Někteří herci z první série se už, bohužel, natáčení nedožili: Vladimír Menšík, Václav Lohniský, Petr Svojtka či Jiří Hrzán. Přesto se ale s většinou herců, které si diváci oblíbili, zase setkají. Se Stellou Zázvorkovou, Vlastimilem Brodským, Ivou Janžurovou, Janou Brejchovou, Vladimírem Dlouhým a přibudou k nim desítky představitelů nových rolí. Například Marian Labuda, Petr Nárožný a Pavel Zedníček. V titulní roli Arabely vystřídala slovenskou herečku Janu Nagyovou neméně půvabná Mirka Šafránková.

Od chvíle, kdy naposledy zazvonil kouzelný zvoneček, se udála spousta věcí. Arabela a Petr jsou spolu 10 let a marně čekají na dítě. Z Honzíka a Mařenky se stali vysokoškoláci, studují folkloristiku, tedy pohádky. Říše pohádek je vážně ohrožena, ze země obrů je pro své vegetariánství vyhnán obr Balibul a usadí se poblíž království, aby se naučil jíst lidi. Každý den žádá novou oběť. Bystrozraký uteče z vězení, aby se nestal jeho obětí a zmocní se kouzelného pláště. Letí do světa lidí.

Seznam jednotlivých epizod:

1.Pomoc, za kopcem je obr

2.Osudná věštba

3.Rumburak letí na Pultanelu

4.Arafon

5.Rumburak v jablečném sadu

6.Osudné jablko

7.Věštba se plní

8.Tatínku, máte dvojčátka!

9.Past na Roxanu

10.Studijní cesta do říše pohádek

11.Mařenka a obr

12.Roxana znovu na pastvě

13.Petrova šance

14.Podvodný sňatek

15.Král bez poddaných

16.Trojlístek zahajuje boj

17.Rumburak č. 2

18.Falešný pan Papp

19.Trojlístek opět pohromadě

20.Mařenka pod šibenicí

21.Rumburak vládcem Pultanely

22.Kufřík v rukou zloducha

23.Zápas o Pultanelu

24.Výlet někam jinam

25.Rumburak kontra Fantomas

26.Pan děkan mění názor

(oficiální text distributora)

10.8.2018ladak1 vložil místo natáčení U velryby k epizodě 10. Studijní cesta do Říše pohádek seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení križovatka na Pultanele z epizody 23. Zápas o Pultanelu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení námestie na Pultanele z epizody 22. Kufřík v rukou zloducha seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení rozhlas na Pultanele z epizody 22. Kufřík v rukou zloducha seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení na Pultanele z epizody 22. Kufřík v rukou zloducha seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení na Pultanele z epizody 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018Kocourvbotach schválil místo natáčení Ostrov 1 z epizody 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018Kocourvbotach schválil místo natáčení Pobřeží 1 z epizody 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018Kocourvbotach schválil místo natáčení Pobřeží 2 z epizody 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018Kocourvbotach schválil místo natáčení Zastávka školního autobusu z epizody 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.8.2018Kocourvbotach schválil místo natáčení Ostrov 2 z epizody 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
3.8.2018ladak1 vložil místo natáčení Ostrov 2 k epizodě 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
3.8.2018ladak1 vložil místo natáčení Zastávka školního autobusu k epizodě 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
3.8.2018ladak1 vložil místo natáčení Rumburak na pobřeží k epizodě 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
3.8.2018ladak1 vložil místo natáčení Pobřeží 2 k epizodě 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
3.8.2018ladak1 vložil místo natáčení Pobřeží 1 k epizodě 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
3.8.2018ladak1 vložil místo natáčení Ostrov 1 k epizodě 5. Rumburak v jablečném sadu seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
18.6.2018Rubín vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zoo z epizody 6. Osudné jablko seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.4.2018roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení na stanici z epizody 4. Arafon seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
21.1.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred fakultou z epizody 26. Pan děkan mění názor seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 5.06