Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek

Detail filmu

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádekHeureka Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek

Děj filmu či seriálu

Redakce

Arabela pokračuje dalšími šestadvaceti příběhy, jimiž autoři Miloš Macourek a Václav Vorlíček volně navázali na díly předchozí. Než se podařilo pokračování úspěšného seriálu napsat a natočit, uběhla řada let. Někteří herci z první série se už, bohužel, natáčení nedožili: Vladimír Menšík, Václav Lohniský, Petr Svojtka či Jiří Hrzán. Přesto se ale s většinou herců, které si diváci oblíbili, zase setkají. Se Stellou Zázvorkovou, Vlastimilem Brodským, Ivou Janžurovou, Janou Brejchovou, Vladimírem Dlouhým a přibudou k nim desítky představitelů nových rolí. Například Marian Labuda, Petr Nárožný a Pavel Zedníček. V titulní roli Arabely vystřídala slovenskou herečku Janu Nagyovou neméně půvabná Mirka Šafránková.

Od chvíle, kdy naposledy zazvonil kouzelný zvoneček, se udála spousta věcí. Arabela a Petr jsou spolu 10 let a marně čekají na dítě. Z Honzíka a Mařenky se stali vysokoškoláci, studují folkloristiku, tedy pohádky. Říše pohádek je vážně ohrožena, ze země obrů je pro své vegetariánství vyhnán obr Balibul a usadí se poblíž království, aby se naučil jíst lidi. Každý den žádá novou oběť. Bystrozraký uteče z vězení, aby se nestal jeho obětí a zmocní se kouzelného pláště. Letí do světa lidí.

Seznam jednotlivých epizod:

1.Pomoc, za kopcem je obr

2.Osudná věštba

3.Rumburak letí na Pultanelu

4.Arafon

5.Rumburak v jablečném sadu

6.Osudné jablko

7.Věštba se plní

8.Tatínku, máte dvojčátka!

9.Past na Roxanu

10.Studijní cesta do říše pohádek

11.Mařenka a obr

12.Roxana znovu na pastvě

13.Petrova šance

14.Podvodný sňatek

15.Král bez poddaných

16.Trojlístek zahajuje boj

17.Rumburak č. 2

18.Falešný pan Papp

19.Trojlístek opět pohromadě

20.Mařenka pod šibenicí

21.Rumburak vládcem Pultanely

22.Kufřík v rukou zloducha

23.Zápas o Pultanelu

24.Výlet někam jinam

25.Rumburak kontra Fantomas

26.Pan děkan mění názor

(oficiální text distributora)

23.11.2018JirkaRybka vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred klenotníctvom z epizody 6. Osudné jablko seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
19.11.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení na nádvorí královského paláca z epizody 1. Pomoc, za kopcem je obr! seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
17.11.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení kráľovský palác z epizody 25. Rumburak kontra Fantomas seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
17.11.2018Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení nádvorie kráľovského paláca z epizody 7. Věštba se plní seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
30.8.2018Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení hrad pani Müllerovej z epizody 7. Věštba se plní seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
30.8.2018Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení nádvorie hradu pani Müllerovej z epizody 15. Král bez poddaných seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
30.8.2018Steev nalezl lokaci místa natáčení okno na hrade pani Müllerovej z epizody 15. Král bez poddaných seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
30.8.2018Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení okno na hrade pani Müllerovej z epizody 15. Král bez poddaných seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
18.6.2018Rubín vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zoo z epizody 6. Osudné jablko seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
4.4.2018roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení na stanici z epizody 4. Arafon seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
21.1.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred fakultou z epizody 26. Pan děkan mění názor seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
14.11.2017marhan vložil reálnou fotografii k místu natáčení v parku z epizody 19. Trojlístek opět pohromadě seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
9.8.2017Janulka27 vložila reálnou fotografii k místu natáčení hala v kráľovskom paláci z epizody 25. Rumburak kontra Fantomas seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
9.8.2017Janulka27 vložila reálnou fotografii k místu natáčení nádvorie kráľovského paláca z epizody 1. Pomoc, za kopcem je obr! seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
27.7.2017relzik vložil reálnou fotografii k místu natáčení Telemanova klinika z epizody 8. Tatínku, máte dvojčata! seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
5.11.2016bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Zoo z epizody 6. Osudné jablko seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
5.11.2016bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení pred vilou z epizody 26. Pan děkan mění názor seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
5.11.2016bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení škola z epizody 2. Osudová věštba seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
5.11.2016bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení pred školou z epizody 2. Osudová věštba seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.
5.11.2016bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení hala kliniky profesora Telemana z epizody 8. Tatínku, máte dvojčata! seriálu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

  • vv vložil místo natáčení U mlýna k filmu Hastrman.

  • vv vložil místo natáčení Mlýn k filmu Hastrman.

  • vv vložil místo natáčení Hora k filmu Hastrman.

  • vv vložil místo natáčení Zámecký park k filmu Hastrman.

  • vv vložil místo natáčení U zámku 2 k filmu Hastrman.

  • Steev nalezl lokaci místa natáčení Udělení vyznamenání z filmu Fantomas se zlobí.

  • vv vložil místo natáčení U zámku k filmu Hastrman.

  • vv vložil místo natáčení Zámek k filmu Hastrman.

  • vv vložil místo natáčení Příjezd k filmu Hastrman.

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 5.5